Kolejna wizyta młodzieży z Rumunii w ZSM-E w Żywcu !!!

14 i 15 maja, po raz kolejny, gościliśmy 14. osobową grupę młodzieży z Rumunii. Uczniowie Colegium National Mihai Eminescu w Botosani przebywali w Polsce w ramach projektu ERASMUS, koordynowanego przez Panią Urszulę Kierczak z Zespołu Szkół w Istebnej. Podczas wizyty młodzież brała udział w zajęciach językowych, kulturowych, informatycznych oraz mechatronicznych. Bezpośrednio w projekt zaangażowana była klasa 1 aLO oraz uczniowie przygotowujący prezentacje. Mieliśmy również przyjemność pokazania gościom naszego parku oraz uczestnictwa w niezapomnianym spotkaniu z wężami. Pragniemy podziękować Pani Urszuli Kierczak za zaangażowanie naszej szkoły w realizację projektu. Należy podkreślić, że nasza młodzież wykazała się dużym zaangażowaniem, profesjonalnym przygotowaniem projektów oraz nawiązała serdeczne relacje z rówieśnikami.

W projekt zaangażowani byli: Iwona Noga-Bardyńska, Anna Sawicka, Piotr Płonka i Leszek Szpila oraz Piotr Nowak


    Projekt i wykonanie : MyWebFactory