Nauczyciele do dyspozycji rodziców

 

Zajęcia fakultatywne

Imię i nazwisko prowadzącego

Do dysp. rodziców

Dyrektor szkoły

 Wyleciał Bogusław

 pn, wt, cz: 1000-1300, śr 12-16, pt 830-1300

Język polski

Grzegorzek-Barcik   Monika

Cz. 945-1030

Boczarska Ewa

Pt.1230-1315

Obrocka Agata

Pn.1410-1455

Polak-Tracz Edyta

Pt. 945-1030

Tlałka Krzysztof

Wt. 1140-1225

Foremska Justyna

Cz. 945-1030

Matematyka

Adamik Maria

Cz. 1140-1225

Pietraszko Daniel

Cz. 1600

Szczelina Aneta

Śr. 1230-1315

Tomiczek Tomasz

Pn. 1030-1050

Wandzel Katarzyna

Cz. 1000-1040

Kuśnierz Maria

Śr. 945-1030

Historia

Harańczyk Rafał

Wt. 1140-1225

Pietraszko Tomasz

Pt. 1320-1405

Sawicki Lucjan

Pn.1410-1455

Terteka Małgorzata

Pn.1410-1455

Język angielski

Wyleciał Anna

Cz. 1200-1300

Czerwieniec-Bąk J.

Wt. 945-1030

Sanetra Joanna

Pn. 945-1030

Wrzeszcz-Tamezoujt

Wt. 1050-1135

Goliszewska Alicja

Śr,cz.1030-1135

Halama Przemysław

 

Noga-Bardyńska I.

Pt. 1140-1225

Caputa Aleksandra

Pt. 850-935

Drobisz-Węglewska

Śr. 1140-1225

Słonka-Wójciga M.

Wt. 1140-1225

Informatyka

Burlaga Elżbieta

Pn. 710-850  Śr. 14-16

Hil Małgorzata

Pt. 1320-1405

Gajzler Aleksander

Cz. 1050-1135

Płonka Piotr

Pn. 1410-1455

Łysek Szymon

Pn. 1050-1135

Banasik Renata

Cz. 1050-1135

Siwek Norbert

Pn. 945-1030

Przedmioty zawodowe

Lachor Marek

Śr. 1230-1315

Brzozowski Witold

Śr. 1140-1225

Biel Rudolf

Śr. 1140-1225

Juraszek Stanisław

Śr. 1405-1455

Węglewski Sylwester

Wt. 1500-1600  

Nowak Barbara

Wt. 1500-1600  

Słowiaczek Stanisław

Wt. 1320-1405

Nowak Piotr

Cz.1550-1635 

Tabacki Krzysztof

Pn. 1225-1315

Mazurkiewicz Leszek

Wt. 1600-1645  

Szpila Leszek

Cz. 710-755  

Magnuszewska-Mojżesz Anna

Pt.1140-1225

 Zając Grzegorz

Pn.1320-1405

Grzegorzek Sylwester

Cz. 1320-1405

Chemia

Milcz Agnieszka

Wt. 945-1030

Błachut Magdalena

Wt. 1140-1225

Język niemiecki

Mucharska-Mołdawa Grażyna

Śr. 1140-1225

Jurasz-Gołuch Karolina

Wt. 1050-1135

Zapart Aleksandra

Cz. 1140-1225

Wróbel Paulina

Pn. 1050-1135

Cender Wioletta

Pn. 850-935

Fizyka

Kapusta Andrzej

Wt. 1410-1545

Piątek Bożena

Śr. 1230-1315

Siwiec Robert

Wt. 850-935

Micor Janusz

Wt. 1140-1225

Biologia

Tarkowska-Dowsilas Ewa

Pn.1500-1545

Sawicka Anna

Cz. 850-935

Geografia

Widz Wiesława

Śr. 1320-1405

Wychowanie fizyczne

Kania Iwona

Wt. 1410-1455

Talik Zbigniew

Pn. 1500-1600

Mojżesz Sebastian

Cz. 800-845

Sanetra Tomasz

Wt. 1050-1135

Imielski Patryk

Wt. 1410-1510

Haczek Mariusz

Cz. 1455-1630

Szczotka Magdalena

Pt. 1400-1500

Zapart Michał

Pn. 800-1030

Tlałka Marcin

Pt. 1140-1225

Fijak Ewa

Pt. 1515-1600

Binda Grzegorz

Pn. 1050-1135

Gajecka Barbara

Pn. 900-1030

Bernacik-Mojżesz D.

Śr. 800-845

P. przeds.

Rodak Anna

Śr. 1050-1135

Religia

ks. Marczyk Paweł

Pn. 1500-1545

ks. Łukowicz Jerzy

Pt. 1050-1135

Okrzesik Piotr

Wt. 935-1030

Burczak P.

Pn. 1320-1405


    Projekt i wykonanie : MyWebFactory