Zajęcia fakultatywne

Zajęcia fakultatywne

Imię i nazwisko prowadzącego

Dzień i godzina zajęć dodatkowych

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Język polski

Grzegorzek-Barcik   Monika

1500-1545  

 

 

 

 

 

900/2

Boczarska Ewa

 

 

 

800-845

 

 

Obrocka Agata

 

 

1320-1405

 

1320-1405

 

Polak-Tracz Edyta

 

1320-1405

 

 

 

 

Tlałka Krzysztof

1320-1405

 

 

 

 

 

Foremska Justyna

850-945

 

 

1500-1545  

 

 

Matematyka

Adamik Maria

 

 

710-755  4fT

1410-1455 4dT

1410-1455 4bT

 

Pietraszko Daniel

 

 

 

1600

 

 

Szczelina Aneta

 

1500-1545  

1500-1545  

 

 

 

Tomiczek Tomasz

 

710-755  

 

 

 

 

Wandzel Katarzyna

 

 

 

 

710-755  

 

Kuśnierz Maria

 

 

800-845

1500-1545  

 

 

Historia

Harańczyk Rafał

1410-1455

 

 

1455-1540  

 

 

Pietraszko Tomasz

1320-1405

 

 

 

 

9-11

Sawicki Lucjan

1410-1455

 

 

 

 

 

Terteka Małgorzata

1410-1455

 

 

 

 

 

Język angielski

 

Czerwieniec-Bąk J.

 

1410-1455

 

 

 

 

Sanetra Joanna

 

 

 

800-845

 

 

Wrzeszcz-Tamezoujt

 

1410-1455

 

 

 

 

Goliszewska Alicja

800-920/2

 

 

 

 

 

Halama Przemysław

niedziele co 2 tyg.

Noga-Bardyńska I.

1320-1405

 

 

 

 

 

Caputa Aleksandra

 

 

 

850-935 1230-1315

 

 

Drobisz-Węglewska

 

 

1320-1405

 

 

 

Słonka-Wójciga M.

 

 

1320-1405

 

 

 

Informatyka

Burlaga Elżbieta

710-850  

 

1400-1600

 

1400-1500

 

Hil Małgorzata

 

710-755  

 

 

1320-1405

 

Gajzler Aleksander

1320-1405

 

 

 

 

 

Płonka Piotr

1410-1455

 

 

 

710-755  

 

Łysek Szymon

1050-1135

 

 

 

 

 

Banasik Renata

710-755  

 

 

 

 

 

Siwek Norbert

 

 

 

 

1320-1405

 

Przedmioty zawodowe

Lachor Marek

1500-1545  

 

1230-1315

 

 

 

Brzozowski Witold

 

 

 

 

1050-1135

 

Biel Rudolf

 

 

 

 

1500-1545  

 

Juraszek Stanisław

 

 

1750-1830

 

 

 

Węglewski S.

 

1500-1600  

 

700-850  

 

 

Nowak Barbara

 

1500-1600  

 

 

 

 

Słowiaczek S.

 

1320-1405

 

 

 

 

Nowak Piotr

 

 

1550-1635 

1550-1635 

 

 

Tabacki Krzysztof

1410-1500

1410-1500

 

1410-1500

 

 

Mazurkiewicz L.

850-945

1600-1645  

 

 

 

 

Szpila Leszek

 

 

1230-1315 1410-1455

 

1500-1545  

 

Magnuszewska-Mojżesz Anna

1410-1455 klasy elektr. 

 

1410-1455 klasy informat.

 

 

 

 Zając Grzegorz

1410-1455

 

 

 

 

 

Grzegorzek S.

 

 

 

1320-1405

 

 

Chemia

Milcz Agnieszka

 

 

 

 

850-935 maturzyści

 

Błachut Magdalena

1320-1405

 

 

 

1410-1455

 

Język niemiecki

Mucharska-Mołdawa Grażyna

 

 

 

1500-1600/2  

 

 

Jurasz-Gołuch K.

 

 

 

1320-1405

 

 

Zapart Aleksandra

 

1410-1455 maturzyści

 

 

 

 

Wróbel Paulina

1410-1455

 

 

 

 

 

Cender Wioletta

 

 

710-755  

 

 

 

Fizyka

Kapusta Andrzej

 

1410-1545

 

 

 

 

Piątek Bożena

1500-1600 maturzyści 

 

1320-1430 maturzyści

 

1500-1545  kl I i III

 

Siwiec Robert

 

 

1320-1405

 

 

 

Micor Janusz

 

800-845

 

 

 

 

Biologia

Tarkowska-Dowsilas

 

 

1410-1455

 

 

 

Sawicka Anna

1455-1540/2

 

 

 

 

 

Geografia

Widz Wiesława

 

800-845

 

850-935

 

 

Wychowanie fizyczne

Kania Iwona

710-855  

 

710-855  

 

 

 

Talik Zbigniew

 

 

1320-1405

 

 

 

Mojżesz Sebastian

 

 

 

 

 

830-1000

Sanetra Tomasz

 

1500-1545

 

 

 

 

Imielski Patryk

 

1410-1510

 

1320-1420

 

 

Haczek Mariusz

1455-1630

 

1455-1630

1455-1630

 

 

Szczotka Magdalena

 

 

 

 

1400-1500

 

Zapart Michał

 

 

1700-1800  

 

1700-1800  

 

Tlałka Marcin

 

 

 

1700-1900  

 

 

Fijak Ewa

1455-1630

 

 

 

1515-1600

 

Binda Grzegorz

 

1320-1405

 

 

 

 

Gajecka Barbara

 

 

 

1405-1505

 

 

Bernacik-Mojżesz D.

 

 

800-845

 

 

 

P. przeds.

Rodak Anna

1410-1455

 

 

 

 

 

Religia

Marczyk Paweł

1500-1545

850-935

 

 

 

 

Łukowicz Jerzy

1140-1315

 

 

 

 

 


    Projekt i wykonanie : MyWebFactory