Zdeklasowali rywali

24. września 2019 w Bielsku-Białej rozpoczęły się Drużynowe Zawody Lekkoatletyczne Szkół Ponadpodstawowych. Nie mogło w nich oczywiście zabraknąć reprezentacji ZSM-E Żywiec. Obie drużyny, dziewcząt i chłopców, zaciekle walczyły o każdy punkt klasyfikacji. Bardzo dobre rezultaty indywidualne przeniosły się na wyniki drużyn i tym sposobem dziewczęta zajęły pierwsze miejsce spośród szkół powiatu żywieckiego oraz miejsce drugie w rejonie bielskim. 

Natomiast drużyna chłopców zdeklasowała rywali, wygrywając zarówno w powiecie, jak i w rejonie bielskim. Wygrana zapewniła im start w finale wojewódzkim, który 04.10.2019 odbędzie się w Rudzie Śląskiej. 

 
---GRATULACJE---


  Najlepsi mechatronicy w Polsce

    20 Gru -  00:00

  Koncert dla Mai i Nikodema

    09 Gru -  00:00

  HIV/AIDS - dowiedz się więcej

    09 Gru -  00:00

  FOX 2020

    02 Gru -  07:37

  Warsztaty przyrodnicze

    29 Lis -  00:00


   Powrót na start
  Projekt i wykonanie : MyWebFactory