Zaszczytny tytuł Złotej Szkoły znów w naszych rękach

Perspektywy
Perspektywy

Już po raz 25 miesięcznik "Perspektywy"ogłosił ranking najlepszych szkół ponadpodstawowych. Jesteśmy dumni, że ZSM-E po raz kolejny został nagrodzony Złotą Tarczą i znalazł się w gronie najlepszych szkół w Polsce. Uzyskaliśmy 7 miejsce w województwie śląskim i 77 w kraju. Żywiecki Mechanik jest liderem szkół średnich na Żywiecczyźnie, dzięki wynikom egzaminów maturalnych i zawodowych oraz dzięki osiągnięciom w olimpiadach i konkursach przedmiotowych, uzyskanym przez uczniów w ubiegłym roku. Warto nadmienić, że tym roku wyróżniliśmy się 100% zdawalnością matur. Wśród szkół technicznych otrzymaliśmy w maturalnym rankingu ogólnopolskim bardzo wysokie 33 miejsce w kraju. Gratulujemy i dziękujemy naszym absolwentom!

Pozycja 77
Pozycja 77

 


    Projekt i wykonanie : MyWebFactory