Zadowoleni inwestorzy

FOTO ZSME
FOTO ZSME

SZYMON JANOSZEK i MARCIN HULBÓJ

PO RAZ TRZECI BRYLUJĄ

 NA GIEŁDZIE PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH

           Uczniowie naszej szkoły Szymon Janoszek i Marcin Hulbój z klasy 4fT postanowili po raz trzeci spróbować swoich sił na Giełdzie Papierów Wartościowych. Przez prawie pół roku inwestowali swoje wirtualne pieniądze w akcje różnych spółek notowanych na giełdzie, by ostatecznie uplasować się na I miejscu w powiecie żywieckim, I miejscu na Podbeskidziu, 5 miejscu w województwie i 62 miejscu w kraju (na 5180 zespołów z całej Polski). Nasi młodzi inwestorzy są zadowoleni z osiągniętego wyniku, ale, jak to zawsze bywa po tak wyczerpującej rywalizacji, czują niedosyt, mówiąc: "jest dobrze, ale mogło być lepiej". Ich opiekunka – Pani Anna Rodak uważa jednak, że jest to bardzo dobry wynik, zwłaszcza że w tym czasie na giełdzie obserwowaliśmy znaczne spadki wywołane ogólnoświatową pandemią. Poza tym zdobyta wiedza i doświadczenie z pewnością nie pójdą na marne. Przedstawicielom szkoły należą się gratulacje i wyrazy uznania!

opiekun: Anna Rodak


    Projekt i wykonanie : MyWebFactory