Wreszcie razem! 2eT na wycieczce

FOTO A.Goliszewska
FOTO A.Goliszewska

Po długich miesiącach wyczekiwania i planowania wreszcie udało nam się nie tylko wrócić do szkoły, ale i wybrać na wspólną wycieczkę klasową, którą śmiało można nazwać postcovidowo integracyjną. Udało nam się nawet w tym zimnym maju trafić na wymarzoną pogodę na kilkugodzinny spacer po Beskidzie Małym oraz ognisko klasowe. Z Międzybrodzia Żywieckiego sprawnie dotarliśmy na górę Kiczerę, gdzie nieśpiesznie usmażyliśmy kiełbaski i inne ogniskowe specjały. Podziwialiśmy piękną panoramę wokół i przede wszystkim cieszyliśmy się własnym realnym towarzystwem po tylu miesiącach tylko wirtualnych spotkań. Dalsza część naszego spaceru prowadziła na górę Żar, z której przy wspaniałej widoczności mogliśmy podziwiać całą Żywiecczyznę... Oczywiście w drodze powrotnej rozmarzyliśmy się snując odważne plany na kolejne wspólne wycieczki... Obyśmy nie musieli długo na nie czekać...


  Twister nagrodzony

    09 Cze -  10:50

  Laureaci Olimpiady ITiW

    09 Cze -  10:40

  Pamiętamy

    01 Cze -  06:44

  Laureaci Olimpus 2021

    24 Maj -  07:40


   Powrót na start
  Projekt i wykonanie : MyWebFactory