Woda źródłem życia, ochrona wód cd.

FOTO Projekt
FOTO Projekt

Chociaż pandemia konsekwentnie próbuje popsuć nasze plany, nie poddajemy się i pracujemy nad naszym przedsięwzięciem: „ Woda źródłem życia, ochrona wód”, autorskim projektem pani Ewy Tarkowskiej – Dowsilas i pani Magdaleny Błachut. Tym razem grupa projektowa, składająca się z 10 uczniów klasy 2ALO, wcieliła się w rolę nauczycieli młodzieży naszej szkoły.

14.01 udało się przeprowadzić 3 lekcje, zawierające elementy warsztatów dla klas 1ET, 2BT oraz 1DT. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z tym, jak ważną rolę w życiu człowieka odgrywa woda, rozumiana zarówno jako substancja niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu, jak i zasób którym zarządzanie odgrywa niebagatelną rolę w organizacji życia społecznego. Współpraca przebiegała zgodnie, a uśmiechy na twarzach zarówno jednej jak i drugiej strony, mogą świadczyć tylko o tym, że nauka przez zabawę jest najlepszą formą edukacji.


  Moja Pasja 2022

    16 Maj -  00:00

  Z żalem żegnamy

    13 Maj -  23:45

  Preeliminacje powiatowe OTWP

    10 Maj -  08:12

  Matematyka królową nauk!

    12 Kwi -  22:36

  Ścisłe spotkania z ATH

    11 Kwi -  15:25


   Powrót na start
  Projekt i wykonanie : MyWebFactory