„TWISTER” NA PODIUM !!!

Po długiej przerwie formacja Zespołu Szkół Mechaniczno – Elektrycznych w Żywcu z wielką radością powróciła na parkiet. 6 marca 2021r Twister zatańczył na krajowych zawodach, zorganizowanych przez Federację Tańca Sportowego. Występ na III Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego Astra Dance Cup 2021 zakończył się sukcesem, zespół zajął trzecie miejsce w kategorii Show Dance pow. 15 lat. Impreza była konfrontacją solistów, duetów i formacji z całej Polski.

Gratulujemy naszym zawodniczkom, szczególnie, że dla wielu z nich był to debiut.

Opiekun: Anna Kamińska


  Jak się chce, to można

    30 Lip -  18:06

  Porozumienie z Akademią WSB

    28 Cze -  00:00

  Twister nagrodzony

    09 Cze -  10:50

  Laureaci Olimpiady ITiW

    09 Cze -  10:40

  Pamiętamy

    01 Cze -  06:44


   Powrót na start
  Projekt i wykonanie : MyWebFactory