Twister Laureatem I stopnia na XVII Międzynarodowym Festiwalu DIGI-TALENTY Wiosna 2021 

Sukcesem zakończył się występ naszej Formacji “Twister” w XVII Międzynarodowym Festiwalu DIGI  -TALENTY Wiosna 2021.  Zespół, prowadzony przez Panią Annę Kamińską, wywalczył tytuł laureata I stopnia w kategorii choreografia, Show Dance Maxi Plus. Tegoroczny konkurs przeniósł się do Internetu. Wzięło w nim udział 485 zespołów. Uczestnicy reprezentowali 23 kraje: Białoruś, Litwę, Łotwę, Tajlandię, Turcję, Mołdawię, Bułgarię, Serbię, Bośnię i Hercegowinę, Polskę, Rosję, Ukrainę, Włochy, Hiszpanię, Rumunię, Kazachstan, Cypr, Ukrainę (ŁRN), Północny Cypr, Uzbekistan, Węgry, Azerbejdżan i Izrael. 

 Gratulujemy. 

FOTO Pdf Internet
FOTO Pdf Internet

 


  Jak się chce, to można

    30 Lip -  18:06

  Porozumienie z Akademią WSB

    28 Cze -  00:00

  Twister nagrodzony

    09 Cze -  10:50

  Laureaci Olimpiady ITiW

    09 Cze -  10:40

  Pamiętamy

    01 Cze -  06:44


   Powrót na start
  Projekt i wykonanie : MyWebFactory