Szkoła nr 9 i ZSP nr 2 goszczą nasz projekt

 

FOTO E. Tarkowska
FOTO E. Tarkowska

Kolejne zajęcia za nami! 28.02 i 03.03 gościliśmy w szkołach nr 9 i ZSP nr 2 w Żywcu.

To dopiero nasze drugie wystąpienie, więc trema wciąż nam towarzyszy, ale jak zwykle udało nam się ją pokonać i pokazać z jak najlepszej strony. Tematyka przeprowadzonych zajęć obejmowała tym razem zagadnienia jakości wody , której używamy do codziennych czynności oraz jej  wpływu na życie i zdrowie człowieka. Mimo obaw związanych z trudnością prezentowanej problematyki, zadanie udało nam się znakomicie: młodsi koledzy i koleżanki z entuzjazmem podjęli się zaproponowanych przez nas zadań i kolejny raz okazało się, że najlepsza droga do nauki wiedzie przez zabawę. Uśmiechnięte twarze słuchaczy były chyba najlepszym tego potwierdzeniem i nagrodą dla nas!

Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy! J

Obserwujcie nas!


    Projekt i wykonanie : MyWebFactory