Szach, mat, pat w Częstochowie

 

Finał mistrzostw województwa śląskiego w szachach.

W dniu 4 listopad w Częstochowie na hali sportowej AZS Częstochowa odbyły się Wojewódzki Finał w Szachach szkół ponadpodstawowych. Na 800 szkół województwa śląskiego Żywiecki Mechanik zajął 11 miejsce.
Turniej rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund z tempem gry 15 min plus 5 sekund na partie. Reprezentacja ZSME w Żywcu wystąpiła w składzie:
Łukasz Cebrat 3 dT
Dominik Zuziak 2cT
Łukasz Stanaszek 2eT
Wiktoria Pietraszko 3cLO

Do szachowego szaleństwa gorąco zachęca nauczyciel żywieckiego Mechanika opiekun i trener zawodników mgr Michał Zapart. Pod opieką nauczyciela zajęcia dobywają się dwa razy w tygodniu, a miesięczne szkolne turnieje przygotowują do Wakacyjnego Turnieju Mistrzów. Ze sportowym pozdrowieniem M. Zapart


  Archimedes Lingua.Plus 2021

    20 Sty -  21:22

  Kolejne wokalne sukcesy Sandry

    17 Sty -  10:34

  Cicho cicho pastuszkowie

    13 Gru -  00:00

  Projektanci edukacji

    07 Gru -  12:20

  Powiatowa Licealiada 2021

    30 Lis -  21:22


   Powrót na start
  Projekt i wykonanie : MyWebFactory