Szach, mat, pat w Częstochowie

 

Finał mistrzostw województwa śląskiego w szachach.

W dniu 4 listopad w Częstochowie na hali sportowej AZS Częstochowa odbyły się Wojewódzki Finał w Szachach szkół ponadpodstawowych. Na 800 szkół województwa śląskiego Żywiecki Mechanik zajął 11 miejsce.
Turniej rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund z tempem gry 15 min plus 5 sekund na partie. Reprezentacja ZSME w Żywcu wystąpiła w składzie:
Łukasz Cebrat 3 dT
Dominik Zuziak 2cT
Łukasz Stanaszek 2eT
Wiktoria Pietraszko 3cLO

Do szachowego szaleństwa gorąco zachęca nauczyciel żywieckiego Mechanika opiekun i trener zawodników mgr Michał Zapart. Pod opieką nauczyciela zajęcia dobywają się dwa razy w tygodniu, a miesięczne szkolne turnieje przygotowują do Wakacyjnego Turnieju Mistrzów. Ze sportowym pozdrowieniem M. Zapart


  Szachowy Turniej Masters

    22 Cze -  13:43

  Projekt Burza w mózgu

    10 Cze -  00:00

  AMI-go

    10 Cze -  00:00

  Wynalazcy znów w finale

    07 Cze -  11:12


   Powrót na start
  Projekt i wykonanie : MyWebFactory