Sukcesy na XXI Międzynarodowym Festiwalu Talentów

Formacja Twister oraz grupa teatralna Matafora kolejnymi sukcesami zakończyły swoje występy w jesiennej edycji Międzynarodowego Festiwalu Twórczości "Kalejdoskop Talentów", który odbywał się w dniach 26-28.10.2019 w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu.

W organizowanym przez Fundację "Inicjatywa" ze Świdnicy oraz Miejskie Centrum Kultury w Żywcu festiwalu uczestnicy z Polski, Ukrainy, Białorusi i Rosji mieli szansę pokazania swojej twórczości w szerokim wachlarzu kategorii, pochwalenia się osiągnięciami oraz nawiązania nowych przyjaźni.

Jesienna edycja przyniosła naszym reprezentantom aż trzy sukcesy. W kategorii taniec estradowy formacja Twister zajęła I miejsce (opiekun pani Anna Kamińska).  Występ doceniła również publiczność, która przyznała grupie Nagrodę Publiczności.

II miejsce zajął Teatr Matafora za inscenizację taneczną "Game of Thrones " (opiekun pani Iwona Noga-Bardyńska).

Gratulujemy!


    Projekt i wykonanie : MyWebFactory