Siła słów, czyli zwycięstwo Mechanika w Konkursie Debat Oksfordzkich Podbeskidzie!

"Waszą siłą są słowa" - to hasło debat oksfordzkich, które już po raz IX zorganizowała Żywiecka Fundacja Rozwoju.
Drużyna Mechanika w składzie: Wiktoria Siwek (2aLO), Paulina Folęga (1aLO), Wiktor Łukaszek (3aT), Igor Janów (1fT) w finale debat zwyciężyła w walce na argumenty z drużyną z Zespołu Szkół Technicznych i Leśnych.
Teza, z którą zmierzyli się tegoroczni mówcy, brzmiała: Bez dostępu do internetu człowiek współcześnie nie jest w stanie rozwijać się zawodowo.
Gratulujemy i naszym debatantom, i szanownym adwersarzom kultury dyskusji, szacunku i życzliwości. Dziękujemy także CAŁEJ drużynie debatanckiej, bo sukces mówców wynika także z zaangażowania wielu osób tę ekipę tworzących. A we wspólną pracę włączyli się: Mateusz Jasek (4cTg), Mikołaj Kupczak (1cT), Agnieszka Górzyńska (1cT), Martyna Bąk (1cLO), Julia Bryja (1cLO), Grzegorz Mrózek (1eT), Jan Witos (1eT), Maks Bułka (1aLO), Krzysiek Urbaniak (2cT), Michał Wojtas (1eT), Kacper Mrózek (2cT). Warto dodać, że jury wyróżniło Paulinę Folegę (nie wspominając o propozycji kariery radiowej), która podczas eliminacji również zdobyła tytuł Mówcy debaty.
Gratulujemy!
Opiekunowie: Monika Grzegorzek-Barcik, Edyta Polak-Tracz, Krzysztof Tlałka.


  Szkolna liga szachowa

    02 Cze -  10:53

  3 kultury

    01 Cze -  09:43

  Dance World 2023 w Żywcu

    18 Maj -  00:00

  Bieg po Nowe Życie

    16 Maj -  00:00


   Powrót na start
  Projekt i wykonanie : MyWebFactory