Przelicz swoją siłę edycja 2022

25.10.2022r w naszej szkole miało miejsce rozstrzygnięcie, skierowanego do uczniów klas pierwszych, szkolnego konkursu matematyczno – fizycznego "Przelicz Swoją Siłę”. Łącznie wzięło w nim udział 58 osób z klas: 1bT,1cT,1dT, 1eT, 1fT, 1AO,1BO.

Celem konkursu było popularyzowanie nauk ścisłych, poszerzanie wiedzy matematycznej, a także rozwijanie uzdolnień matematycznych i fizycznych. Uczestnicy mogli już w pierwszym miesiącu nauki sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności z zakresu dwóch bardzo ważnych przedmiotów, które realizują na poziome rozszerzonym.

Mamy nadzieję, że była to świetna rozgrzewka przed kolejnymi konkursami i olimpiadami z przedmiotów ścisłych.

Laureatami zostali:

I miejsce – Grzegorz Mrózek – kl. 1 eT

II miejsce – Filip Muś – kl. 1 fT

II miejsce – Michał Wojtas – kl. 1 eT

III miejsce – Jakub Mojżesz kl. 1 fT

III miejsce – Dominik Lach kl. 1 fT

III miejsce – Paulina Folęga kl. 1 AO

 

Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce!

Organizatorzy konkursu:

Magdalena Błachut

Maria Kuśnierz


    Projekt i wykonanie : MyWebFactory