Projektanci edukacji

FOTO ZSME
FOTO ZSME

ZSME bierze udział w Ogólnopolskim Konkursie Projektanci Edukacji organizowanym przez Wydawnictwo Nowa Era. Zgłoszony przez nas projekt ma tytuł „BURZA W MÓZGU” i jego celem jest  zachęcenie młodzieży do samodzielnej nauki poprzez pokazanie metod, które pozwalają na szybsze i trwalsze zapamiętywanie treści. Projekt przeznaczony jest dla uczniów klas I naszej szkoły i ma na celu rozbudzenie wyobraźni oraz kreatywności. 

Zajęcia będą realizowane w formie warsztatowej na terenie szkoły od stycznia do marca. W skład grupy projektowej wchodzą: Emilia Karczewska, Oliwia Łoboz, Dominika Siwek, Emilia Piecuch z klasy 3a LO oraz Gustaw Kołodziejczak i Michał Sobel z klasy 2eT. Opiekunami i autorami projektu są Panie Anna Sawicka i Joanna Sanetra.

Nagrodami w konkursie są granty pieniężne, przeznaczone na realizację projektu, które można zdobyć w wyniku decyzji komisji konkursowej oraz poprzez głosy internautów.

Zwracamy się do wszystkich z prośbą o oddanie głosu na nasz projekt. Głosowanie jest bezpłatne i trwa do 10 grudnia.

https://projektanciedukacji.pl/projekt?id=16872

Liczymy na Wasze wsparcie 

FOTO ZSME
FOTO ZSME


  Moja Pasja 2022

    16 Maj -  00:00

  Z żalem żegnamy

    13 Maj -  23:45

  Preeliminacje powiatowe OTWP

    10 Maj -  08:12

  Matematyka królową nauk!

    12 Kwi -  22:36

  Ścisłe spotkania z ATH

    11 Kwi -  15:25


   Powrót na start
  Projekt i wykonanie : MyWebFactory