NaszMiszMasz Tychy 2019

FOTO W. Naglik
FOTO W. Naglik

GRAND PRIX dla Teatru Matafora na XVIII Wojewódzkim Konkursie

Grupa teatralna Matafora otrzymała nagrodę Grand Prix za widowiskową prezentację musicalu Notre Dame de Paris w języku angielskim podczas finału XVIII Wojewódzkiego Konkursu na Występ Sceniczny NaszMishMasz, który odbył się 14.11.2019 w Zespole Szkół nr 1 w Tychach. Do finału zakwalifikowano 12 zespołów z różnych szkół średnich województwa śląskiego. 1 miejsce zajęła grupa TZN Częstochowa , 2 miejsce LO Bieruń, 3 miejsce LO Bieruń.

Podczas konkursu przyznano również Nagrodę Specjalną dla najlepszego aktora, którą otrzymał nasz uczeń Szymon Zowada za rolę księdza.

Grupa wystąpiła w składzie:

Cender Gabriela, Jasek Sara, Podgórska Gabriela, Talik Patrycja, Karolina Kubień, Janik Martyna, Zowada Szymon, Urbaniec Mateusz, Tomaszek Tomasz, Odrobny Jakub, Jakubiec Dawid, Kacper Górny, Gibas Patryk.

Opiekun: Iwona Noga-Bardyńska


    Projekt i wykonanie : MyWebFactory