Mechanik i przyjaciele

FOTO ŻFR
FOTO ŻFR

11 listopada, zgodnie z zapoczątkowaną rok wcześniej tradycją, Żywiecka Fundacja Rozwoju zorganizowała turniej „Na Żywca! Wielki Quiz”. Jest to mniej patetyczna, ale bardzo przyjemna i rozwojowa forma uczczenia Narodowego Święta Niepodległości. W ramach quizu kilkuosobowe drużyny odpowiadały na pytania dotyczące m. in. historii, przyrody, zwyczajów i zabytków Żywiecczyzny. Naszą szkołę reprezentowali – świetnie się przy tym bawiąc oraz jednocześnie poszerzając swoją wiedzę – uczniowie wchodzący w skład drużyny „ZSM-E i Przyjaciele” – Krzysztof Bizoń (4bT), Daria Baron (3aO) i Piotr Puchacz (3dT) oraz zaprzyjaźniona Kinga Wizimirska.

FOTO Żywiecka Fundacja Rozwoju
FOTO Żywiecka Fundacja Rozwoju


  Najlepsi mechatronicy w Polsce

    20 Gru -  00:00

  Koncert dla Mai i Nikodema

    09 Gru -  00:00

  HIV/AIDS - dowiedz się więcej

    09 Gru -  00:00

  FOX 2020

    02 Gru -  07:37

  Warsztaty przyrodnicze

    29 Lis -  00:00


   Powrót na start
  Projekt i wykonanie : MyWebFactory