Kolejne wokalne sukcesy Sandry


Nasza uczennica, Sandra Pytlarz z klasy 1bLO, zdobyłam 1 miejsce oraz Diamentową Nagrodę w kategorii solo wokalne maxi na XXI Międzynarodowym Konkursie Digi - Talent Święta. Konkurs odbył się na przełomie grudnia 2021 i stycznia 2022 online, Sandra zaprezentowała utwór "W moim królestwie bossa nowy" - autor tekstu Jerzy Łysiński. Z uwagi na pandemię konkurs odbył się online.

Sandra jest również laureatką Nagrody Głównej LAUR 2021 XVI Ogólnopolskiego Festiwalu Laureatów Festiwali Piosenki w kategorii 13-15 lat . Konkurs został zorganizowany przez Samorządowe Centrum Kultury im. Jana Pawła II w Sędziszowie. Sandra zaśpiewała utwór "Czarne Perfumy" autor tekstu Agnieszka Osiecka.

Opiekun: Iwona Noga-Bardyńska

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


  Moja Pasja 2022

    16 Maj -  00:00

  Z żalem żegnamy

    13 Maj -  23:45

  Preeliminacje powiatowe OTWP

    10 Maj -  08:12

  Matematyka królową nauk!

    12 Kwi -  22:36

  Ścisłe spotkania z ATH

    11 Kwi -  15:25


   Powrót na start
  Projekt i wykonanie : MyWebFactory