Kawiarenka w charytatywnej odsłonie

FOTO P.Burczak
FOTO P.Burczak

Jeśli czujecie się już trochę znużeni szkolnym rytmem, to z pewnością ucieszy Was informacja, że w czwartek i piątek korytarz na 1 piętrze zamieni się chwilowo w piękną kawiarenkę. Już teraz zapraszamy do zakupu pysznych ciast i innych słodkości oraz kawy i herbaty. Tym razem pragniemy wspomóc finansowo rodziców Wiktorka Szczechowiaka z Węgierskiej Górki, którzy w zderzeniu z nieuleczalną chorobą dziecka (rdzeniowy zanik mięśni SMA typ I) próbują walczyć na wszystkie sposoby o to, by ulżyć cierpieniom synka. Informujemy także o możliwości zakupu koszulek, breloczków I toreb, które pozostawiła w spadku nasza szkolna firma “Fabryka 2019”, prężnie działająca w rzeczywistości przedpandemicznej. Dla odważnych szachistów mamy również propozycję - zapraszamy na partyjkę z szkolnym Mistrzem Szachowym. Warunkiem jest zakup wspomnianych słodkości.

Do zobaczenia!


  Poland Tour

    23 Paź -  00:00

  Konkurs Fotograficzny

    22 Paź -  00:00

  Z szachami za pan brat

    22 Paź -  00:00

  Przelicz swoją siłę

    11 Paź -  22:23

  XVII Zaduszki Narodowe 2021

    06 Paź -  21:37


   Powrót na start
  Projekt i wykonanie : MyWebFactory