II miejsce dla Sandry Pytlarz na III Ogólnopolskim Festiwalu Piosenek Bielsko-Bialskich  Artystów !!!

12 maja w Bielskim Centrum Kultury im. M. Koterbskiej, odbyła się uroczysta gala III Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenek Bielsko-Bialskich Artystów, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Jarosława Klimaszewskiego. Przesłuchania konkursowe odbyły się 17 maja, natomiast podczas gali w BCK , zaprezentowało się 11 finalistów , w tym gronie znalazła się również nasza uczennica Sandra Pytlarz , która wystąpiła wraz z muzykami w składzie Tomasz Madzia, Tomasz Kiniecki, Jarosław Mitoraj, Bartłomiej Szyma oraz Tadeusz Janiak.
Sandra zajęła II miejsce w kategorii młodzieżowej śpiewając "Piosenkę o walcu domino " Marii Koterbskiej. Skład jury : Beata Przybytek , Dominika Skowrońska oraz Zbigniew Lubowski.


Podczas gali finałowej publiczność miała okazję uczestniczyć w koncercie specjalnym, podczas którego wystąpiła Beata Przybytek, jedna z najbardziej charakterystycznych głosów polskiej sceny jazzowej, wraz z zespołem muzycznym. Inicjatorką oraz dyrektorem festiwalu jest Aleksandra Stępień, Prezes Fundacji Wspierania Talentów Dzieci, Młodzieży i Dorosłych "Włóczykije". Warto również podkreślić, że festiwal został dofinansowany z budżetu Gminy Bielsko-Biała.

 


    Projekt i wykonanie : MyWebFactory