Geo Planeta z wynikami

Otrzymaliśmy wyniki Ogólnopolskiego konkursu geograficznego „Geo-Planeta”. Spośród 22 uczestników naszej szkoły uzyskaliśmy następujące wyniki:

  • Laureatką II Miejsca w kraju została uczennica kl 3aLO Magdalena Pluta
  • Wynik bardzo dobry uzyskała uczennica kl 3aLO Dominika Kocoń
  • Wyróżnienia otrzymali: Szwed Kamila, Biber Bernadetta, Baron Daria, Solich Alicja, Potępa Julia, Małysiak Marta, Bierońska Wioleta, Stępień Nina, Maciejowska Natalia, Ozga Karolina, Graca Karolina, Wojciuch Natalia, Dutkiewcz Karolina z klasy 3aLO, Błachut Klaudia, Błachut Martyna, Kocoń Oliwia, Kocoń Sabina z klasy 3cLO, Urbaniec Justyna, Gawrońska Paulina z klasy 2aLO.

Zachęcamy wszystkich do udziału w konkursach „Geo-Planeta” oraz „Geo-Planeta Plus”

Prosimy o kontakt z opiekunem P. Wiesławą Widz.


    Projekt i wykonanie : MyWebFactory