Dwa Pierwsze miejsca dla Sandry Pytlarz

FOTO
FOTO

24 lutego 2023 nasza uczennica Sandra Pytlarz z klasy 2 BLO brała udział w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Anglojęzycznej "POKAŻ NA CO CIĘ STAĆ". Sandra zdobyła I miejsce w kategorii szkół średnich. Była to pierwsza edycja tego konkursu, zorganizowanego przez Dom Kultury w Bobrownikach/Katowice. W konkursie Sandra zaprezentowała utwór "It's oh so quiet", nagrodą jest możliwość nagrania utworu muzycznego w profesjonalnym studjo.
 
I miejsce dla Sandry na VIII Festiwalu Słowa "Razem w Chmurach Poezji", który trwał od 01-03 marca w DK w Lipniku. INTEGRACYJNY FESTIWAL słowa obejmujący cztery kategorie artystyczne: Mistrz pięknego czytania, konkurs recytatorski, wywiedzione ze słowa, piosenka artystyczna. Festiwal ma na celu popularyzowanie wartościowych dzieł literatury polskiej, ukazanie piękna języka polskiego, doskonalenie sztuki żywego słowa oraz kultury muzycznej. Sandra zaprezentowała utwór "TANGO NA GŁOS ORKIESTRĘ I JESZCZE JEDEN GŁOS" zdobywając I miejsce w kategorii piosenka aktorska.

Opiekun Iwona Noga-Bardyńska Serdecznie gratulujemy


    Projekt i wykonanie : MyWebFactory