Dla schroniska

Jak pewnie już wiecie, od początku września w naszej szkole prowadzona była zbiórka na rzecz Schroniska dla zwierząt w Żywcu (Stowarzyszenie Futrzany Los). Inicjatorkami akcji były panie: Barbara Gajecka i Iwona Kania. Zbiórkę zakończyliśmy 8 listopada. Ale zapytacie - po co w ogóle zbierać karmę i koce? Już odpowiadam - zima jest coraz bliżej, a jak wszyscy wiemy, jest to ciężki okres - szczególnie dla zwierząt. Niestety, w schroniskach przebywają głównie zwierzęta porzucone, więc uznaliśmy, że warto byłoby im pomóc. Akcja zakończyła się sukcesem - ilość przyniesionych rzeczy była dla nas pozytywnym zaskoczeniem.

 

W imieniu schroniska, samorządu szkolnego oraz grona pedagogicznego chciałbym serdecznie podziękować wszystkim uczniom, jak i nauczycielom, którzy zaangażowali się w te działania. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę klasy 1cT, która dostarczyła największą ilość karmy. Liczymy na Wasze wsparcie w następnych tego typu akcjach.

FOTO ZSME
FOTO ZSME


    Projekt i wykonanie : MyWebFactory