Beskid IT Academic Day

19 listopada 2021 r. uczniowie klas 1cT i 2cT w ramach programu Reset wzięli udział w Beskid IT Academic Day organizowanego na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.

Beskid IT Academic Day to, jak sama nazwa wskazuje, dzień, w którym uczniom szkół ponadpodstawowych oferuje się możliwość uczestniczenia w wykładach i warsztatach związanych z branżą IT m.in. z programowaniem. Młodzież mechanika wysłuchała czterech wykładów: „ML.NET i klocki LEGO”, "Chmura! Uwaga! Ratunku! Pomocy!”, "Świat dużych danych oraz technologie, które rewolucjonizują nasz świat”, „Wyjdź z garażu”. Uczniowie posiadający swój własny sprzęt mogli również wziąć udział w wybranych przez siebie warsztatach.

Na uczestników zajęć czekały upominki, poczęstunek, strefa gier i stanowiska sponsorów, oferujące ciekawe konkursy. Cały wyjazd na ATH upłynął w miłej atmosferze.


  Moja Pasja 2022

    16 Maj -  00:00

  Z żalem żegnamy

    13 Maj -  23:45

  Preeliminacje powiatowe OTWP

    10 Maj -  08:12

  Matematyka królową nauk!

    12 Kwi -  22:36

  Ścisłe spotkania z ATH

    11 Kwi -  15:25


   Powrót na start
  Projekt i wykonanie : MyWebFactory