A tu pospolitość skrzeczy...

12 listopada uczniowie klas 3aLO oraz 4bT mieli okazję, aby zobaczyć inscenizację znanego dramatu Stanisława Wyspiańskiego pt. „Wesele”. Spektakl został wystawiony na deskach Teatru Polskiego w Bielsku-Białej. Przy jego realizacji pracował cały skład aktorski teatru. Inscenizacja nie uwspółcześniła dramatu, ani tym bardziej w żaden sposób go nie zmieniła. Reżyser Igor Gorzkowski pozostał wierny oryginałowi. Dzięki temu spektakl był swego rodzaju powtórką dla maturzystów, którzy mogli przypomnieć sobie treść i problematykę dramatu oraz cechy charakterystyczne bohaterów.

KS


  Najlepsi mechatronicy w Polsce

    20 Gru -  00:00

  Koncert dla Mai i Nikodema

    09 Gru -  00:00

  HIV/AIDS - dowiedz się więcej

    09 Gru -  00:00

  FOX 2020

    02 Gru -  07:37

  Warsztaty przyrodnicze

    29 Lis -  00:00


   Powrót na start
  Projekt i wykonanie : MyWebFactory