11.11.2021

Uroczystości patriotyczne związane ze Świętem Odzyskania Niepodległości w Żywcu rozpoczęły się od złożenia kwiatów i zapalenia zniczy przed popiersiem Józefa Piłsudskiego (obok budynku Starostwa Powiatowego). O godzinie 10.00 w żywieckiej konkatedrze odprawiona została uroczysta Msza Święta za Ojczyznę. Po nabożeństwie władze miasta, powiatu oraz poczty sztandarowe szkół i licznych organizacji udały się na Rynek. Podczas oficjalnych uroczystości Burmistrz Żywca w swoim przemówieniu zwrócił uwagę na  współczesne pojmowanie patriotyzmu. Na zakończenie uroczystości parlamentarzyści, przedstawiciele władz samorządowych oraz organizacji pozarządowych złożyli na płycie Rynku kwiaty. W tegorocznych obchodach 11 listopada naszą Szkołę w poczcie sztandarowym reprezentowali uczniowie kółka historycznego: Kacper Cader, Filip Grzegorczyki Dawid Moroń.

Opiekun kółka historycznego dr M. Terteka


  Szachowy Turniej Masters

    22 Cze -  13:43

  Projekt Burza w mózgu

    10 Cze -  00:00

  AMI-go

    10 Cze -  00:00

  Wynalazcy znów w finale

    07 Cze -  11:12


   Powrót na start
  Projekt i wykonanie : MyWebFactory