Wygraj Sukces

Cieszymy z kolejnych sukcesów naszej uczennicy Sandry Pytlarz z klasy 2 bLO, która została finalistą jednego z najbardziej prestiżowych konkursów wokalnych Wygraj Sukces 27- Ogólnopolski Festiwal Piosenki WYGRAJ SUKCES. Konkurs trwał od 30. września do 1. października 2022r. w Tarnobrzegu i składał się z kilku etapów. Pierwszy rozpoczął się online w kwietniu 2022r. i przyciągnął ponad 1000 wokalistów. Kolejny etap wyłonił 400 uczestników, którzy wzięli udział w eliminacjach stacjonarnych. Do finału, w kategorii Sandry (13-16 lat), zakwalifikowało się 22. uczestników z całej Polski. Sandra zaprezentwała utwory: "Nadzieja" Tomasza Kordeusza, "Piosenka dla niewidomych" Nicole Kuleszy.

Sandra jest również laureatką XXIV Miedzynarodowego Konkursu Digi-talent "Kalejdoskop talentów"lato 2022r. , na którym zajęła II. miejsce w kategorii solo-maxi, przezentując utwór pt. "Życie jak deszcz". Konkurs odbył się online, a zorganizowany został przez Fundację Projekty i Festiwale Międzynarodowe i Międzykulturowe "Inicjatywa" Festivals in Poland - Kaleidoscope of Talents.

Opiekun: Iwona Noga-Bardyńska
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


    Projekt i wykonanie : MyWebFactory