V miejsce w województwie

FOTO M.H.
FOTO M.H.

04.10.2019r. w Rudzie Śląskiej rozegrano wojewódzkie finały w drużynowych zawodach lekkoatletycznych szkół ponadpodstawowych. Nasza męska drużyna  uplasowała się na 5. miejscu w stawce 15 najlepszych szkół województwa śląskiego. Na sukces drużyny złożyły się bardzo dobre wyniki indywidualne poszczególnych uczniów. Na szczególne wyróżnienie zasługują: Emanuel Wąsek, który wynikiem 190 cm wygrał konkurencję skoku wzwyż,  Zagórski Kacper - zwycięzca konkursu pchnięcia kulą wynikiem 11,88 m., Mirocha Grzegorz, który wynikiem 11,30 sek zajął drugie miejsce w biegu na 100m oraz sztafeta 4x100 m, która w składzie: Tomasz Grabda, Jakub Kupczak, Piotr Bistyga i Grzegorz Mirocha zajęła trzecie miejsce.

Gratulujemy!

 


    Projekt i wykonanie : MyWebFactory