Finalistka XXIII OFDiM Piosenki Jana Wojdaka

 

Finał kolejnej edycji festiwalu „Piosenki Jana Wojdaka” odbył 12 listopadzie 2022 r. w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie! Nasza uczennica Sandra Pytlarz z klasy 2bLO znalazła się w tym zaszczytnym gronie finalistów, prezentując utwór "Od Nieba do Dna" Jana Wojdaka. Festiwal od lat cieszy się wielką popularnością wśród dzieci i młodzieży impreza, o zasięgu ogólnopolskim, to prawdziwe święto muzyki i szansa na zostanie zauważonym przez środowisko muzyczne.

Pomysłodawca festiwalu – Jan Wojdak, Kawaler Orderu Uśmiechu – pozwala młodym artystom spełniać muzyczne marzenia. Finaliści konkursu poznają tajniki pracy w studiu nagraniowym, sekrety organizacji koncertów, sesji zdjęciowych. Dzięki opiece artystycznej J. Wojdaka, nie tylko pracują nad własnym warsztatem podczas licznych warsztatów, ale także kształtują swoją osobowość sceniczną, mierzą się z tremą i popularnością, doświadczają pierwszych spotkań z przedstawicielami mediów.Organizatorzy: Agencja Kwart Music Polska Nowohuckie Centrum Kultury.

 

Sandra zajęła również I miesjce na Festiwalu Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej. Konkurs odbył się online a Sandra zaśpiewała TANGO NA GŁOS ORKIESTRĘ I JESZCZE JEDEN GŁOS - Grzegorza Tomczaka.

Opiekun: Iwona Noga Bardyńska

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów


    Projekt i wykonanie : MyWebFactory