KONKURS WIEDZY O NOWEJ ZELANDII ROZSTRZYGNIĘTY

FOTO ZSME
FOTO ZSME

30 maja 80 uczniów naszej Szkoły wzięło udział w Konkursie Wiedzy o Nowej Zelandii. Uczniowie zmierzyli się z 26 pytaniami dotyczącymi różnych aspektów wiedzy o tym kraju. Uczestnicy bardzo dobrze poradzili sobie z pytaniami konkursowymi, których autorką była nasza native speakerka - Cassidy. A oto laureaci:

MIEJSCE 1: 

Magdalena Janik, klasa 2ft

MIEJSCE2 (ex aequo):

  • Dominik Szewczyk, klasa 1ct
  • Jakub Waligóra, klasa 1 dt
  • Dawid, Szymik klasa  1 bt
  • Jakub Odrobny, klasa 1 et

MIEJSCE 3:

Tomasz Wrzeszcz, klasa 1 ct

Nagrody ufundowali: Rada Rodziców, Wydawnictwo Macmillan, sklep Komputronik w Żywcu oraz Cassidy. Dyplomy i nagrody wręczyła Wicedyrektor ZSM-E – Pani Bożena Piątek oraz organizatorzy konkursu – Cassidy Venter i Aleksandra Caputa.

Dziękujemy za liczny udział i gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom – wykazaliście się naprawdę dużą znajomością faktów dotyczących Nowej Zelandii J Szczegółowe wyniki dostępne są u nauczycieli języka angielskiego.


    Projekt i wykonanie : MyWebFactory